19 Kasım 2013 Salı

Uzun ve Dogal Kirpikler icin Kas ve Kirpik Bakim Serumu

Uzun ve Doğal Kirpikler İçin…

 

EEOSE KAŞ VE KİRPİK BAKIM SERUMU…

 

 

Uzun ve doğal kirpiklere sahip olmanın sırrı çözüldü…Fransız Dermscan Laboratuarlarında yapılan son klinik çalışmalarda etkinliği bir kez daha kanıtlanan ÉEOSE Kaş ve KirpiBakım Serumu kendi doğal kirpiklerinizi hem güçlendiriyor hem de uzamasını sağlıyor.

Etkinliği ve güvenirliliği 5 ayrı klinik çalışma ile kanıtlananÉEOSE Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 2. haftanın sonunda gözle görülür bir etki sağlıyor. 6. haftanın sonunda tam olarak sonuç alınan serum ile yıllardır beklediğiniz mucizeyi gerçeğe dönüşüyor.

Günde sadece bir kez sıvı bir eyeliner gibi sürülenÉEOSE serum, kirpik köklerine etki ederek 3’lü bir etki gösteriyor. ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu kısa kirpikleri uzatma, zayıf ve cılız kirpikleri güçlendirip kalınlaştırarak dolgunlaştırma ve yeni kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını arttırıp kirpikleri gürleştirmeye yardımcı oluyor.

Son olarak Fransız Dermscan Laboratuarları’nda etkinliğikanıtlanan ÉEOSE, 2. haftanın sonunda kullanıcıların %68’inin kirpiklerinde uzama ve güçlenme sağladı.Kullanıcıların %95’i daha esnek ve %91’i dökülmeye karşı daha dirençli ve güçlü kirpiklere sahip olduklarını dile getirdi.

Etkileyici bakışlara sahip olmak için siz de hemen birÉEOSE alın…

Ürünün fiyatı 93 TL…*Basin bultenidir

1 yorum: