6 Eylül 2016 Salı

Nerelerdeydim?

Eveet nasıl başlayacağımı bilemediğim bir yazıyla karşınızdayım. Herkese merhaba deyip başlasam mıı diye düşünürken başladım gitti :D

Üniversite öğrencisiyken kendi kendime yazarım bir şeyler diye başladığım blogumu oldukça ihmal ettim, farkındayım (Günah çıkarma gibi oluyorduu). Yaklaşık 1.5 2 senedir aktif bir şekilde bloğumu kullanamıyorum. Öncelikle neler oldu, neler değişti hayatımda onunla başlamak istiyorum. Üniversite bitti hop iş hayatına atıldım hemen. Sonrasında yok ben daha farklı bir şeyler yapmalıyım dedim hoop mastera başladım. Sonra bir de baktım evlenme teklifi aldım. E tabii kabul ettim. Aman Allahım istemesiydi, nişanıydı hoop evlendim :)  Böyle beş cümleyle anlatabildim fakat tabii ki o koşuşturmacada kendimden geçtim. Yaklaşık 1 aylık evliyim şu an.Çalışıyorum ve aynı zamanda da tez aşamasındayım yüksek lisansımda. Anlayacağınız hala bir yoğunluk var ama şu geçtiğimiz sene kadar değil tabii ki.

Peki iyi güzel hoş da nereden çıktı tekrar yazmak? Bugün yeni işimde ilk günümdü. Eve dönerken Gratis indiriminden birkaç bir şey aldıktan sonra eve gelince blog yazısı okurken yaa önceden olsa bloguma yazardım dedim. Sonra hoop burada buldum kendimi. Bahsettiğim tüm o koşuşturmacalar, belirsizlikler ve yorgunluklar birer birer kayboldu geçtiğimiz sene içinde. Kim bilir belki daha yazacak üç beş cümlem vardır şurada. Demek istediğim o ki inanıyorum her şey güzel olacak! :)

3 yorum:

 1. Bir şekilde bloglarımızdan kopup sonra özlediğimizi farkedip geri gönüyoruz :) bende eski yazılarımı özledim, her an bunu mutlaka bloguma yazmalıyım dediğim zamanları.. Bende yeniden gozdeninmasaladasi na döndüm, bol paylaşımlarımız olsun :))

  Evliliğin ve yeni işin de hayırlı olsun canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle tatlım. Güzel dileklerin için çok teşekkürleer:) Sana da bol paylaşımlar dilerim ve dünyalar güzeli bebişini kocaman öperim :*

   Sil
 2. güzelliklerin artarak devam etmesi dileği ile :)

  YanıtlaSil